شركت انتشارات ويژه نشر

تهران، خيابان انقلاب، خيابان استاد نجات الهى، كوچه هواپيمايى شماره 1

كد پستى: 86411-15996

صندوق پستى: 1779-15815

تلفن: 91 00 91 88 (021)

دورنگار: 88910430 (021)

info@vijehnashr.com

www.vijehnashr.com

جستجوی سریع کتاب
درباره ويژه نشر

بسمه تعالي

شركت ويژه نشر فعاليت خود را از سال 1371 آغاز کرده و از همان سال نمايندگي چند ناشر انگليسي،آلمانی، لبناني و سوري را در ايران به عهده داشته است. حاصل اين فعاليت تجربياتي در زمينه مبادلات خارجي کتاب و ارتباط گسترده با دانشگاهها و مراکز تحقيقاتي و پژوهشگران مي باشد،

اهم فعاليتهاي اين شرکت در بخشهاي زير خلاصه مي شود :

ويژه نشر هم اکنون در بخش کتـب و مجلات لاتيـن از طريق شرکت IPS دبي نماينده ناشراني چون :گروه انتشـاراتي Taylor & Francis که متشکل از ناشران بزرگي همچون Routledge ، CRC PRESS ،Earthscan، Spon Press ، Psychology Press ،Garland Science و نيـز ناشـران مستقـلي ماننـد:Cengage Learning ، BRILL ،Countinuum ، Rockport ، Rotovision ، Edward Elgar، world scientific ،Bloomsbury و Degruyter است.

در بخش کتابهاي عربـي نمايندگي ناشران بزرگي از جهان عرب همچون:

دارومکتبة الهلال، دارالنهضة العربية، دارالکتاب الجديد، دارالمدار الاسلامي ،عالم الکتب ، منشورات الحلبیة الحقوقیة و مرکز دراسات الوحدة العربیةاز کشور لبنان . دارالفکر المعاصر از کشور سوريه، دارالسلام از کشور مصر ، دارالثقافة و دارالفتح از کشور اردن را برعهده دارد .

بعد از انجام فعاليتهاي چندين ساله در بخش کتاب، اين شرکت اقدام به فعاليت در امر توزيع کتب الکترونيکي(ebook) و مجلات و CDهاي لاتين و عربي نموده است. هم اکنون این شرکت قدم به دهه سوم فعالیت خود نهاده است. حاصل تلاش 2 دهه گذشته کسب تجربه در امر تأمین منابع علمی مورد نیاز دانشگاهها و مراکز علمی کشور عزیزمان می باشد. این فعالیتها، شرکت ویژه نشر را یکی از شرکتهای معتبر در امر تأمین کتب و نشریات برای دانشگاهها و مراکز علمی نموده است.

شما مي توانيد فهرست هرگونه مجله و کتابهاي کاربردی و علمی خود را جهت صدور پیش فاکتور برای ما ارسال نمائيد.

اطمینان داشته باشید کارکنان شرکت ویژه نشر نهایت تلاش خود در جهت رضایت شما به عمل خواهند آورد.

به امید دیدار