شركت انتشارات ويژه نشر

تهران، خيابان انقلاب، خيابان استاد نجات الهى، كوچه هواپيمايى شماره 1

كد پستى: 86411-15996

صندوق پستى: 1779-15815

تلفن: 91 00 91 88 (021)

دورنگار: 88910430 (021)

info@vijehnashr.com

www.vijehnashr.com

جستجوی سریع کتاب
سی و دومیـن نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

بسمه تعالي

پيشگفتار

شركت ويژه نشر مفتخر است كه براي بیست و هشتمین سال متوالی در سی و دومین نمايشگاه بين المللي كتاب تهران حضور يافته و زير مجموعه‌اي از بهترين كتابهاي برگزيده به زبانهای عربی و انگلیسی و آلمانی چاپ سال 2019 و قبل از آن را در موضوعات گوناگون در دسترس علاقه‌مندان قرار ‌دهد. بدين وسيله ضمن ارائه فهرست كتابهاي علوم انسانی و اجتماعی، معماری و هنر در این نمايشگاه ، آمادگي خود را براي همكاري در جهت تامين كتب موردنياز شما در نمايشگاه و پس از آن اعلام مي‌داریم.

ما شما را به بازديد از كتابهاي عرضه شده در اين نمايشگاه از 4 الي 14 ارديبهشت ماه 1398 واقع در مصلی تهران دعوت مي‌نمايیم.

تذکرات مهم:

1-با توجه به نوسانات برابری ریال و ارزهای معتبر جهانی، کتاب ها به صورت ارزی قیمت گذاری شده که در زمان خرید با مشخص شدن قیمت ارزها توسط مسؤلین نمایشگاه ، فاکتور به صورت ریالی صادر خواهد شد.

2-برای کتاب های عرضه شده تخفیف مناسبی در ستون DIS منظور گردیده است.

3-ثبت سفارش : تعدادی از کتاب ها علی رغم تلاش به عمل آمده به نمایشگاه نخواهند رسید، مقابل نام این کتاب ها در ستون Book Code کلمه ثبت سفارش درج شده که برای آنها ثبت سفارش به عمل خواهد آمد. همچنین برخی از کتاب هایی که موجودی آنها تمام شود نیز ثبت سفارش خواهد شد. زمان تحویل این کتاب ها 2 تا 3 ماه بعد از نمایشگاه خواهد بود.

4- برای خرید کتب لاتین ارائه کد کتاب و یا ISBN الزامی است.

5- برای خرید کتب عربی ارائه کد کتاب همراه عنوان آن الزامی است.

6- همچنین به منظور رفاه حال کتابخانه ها و سایر متقاضیان برای کتاب های عربی و انگلیسی عرضه شده اقدام به تهیه کاتالوگ بصورت چاپی و CD نیز شده که در صورت نیاز میتوانید درخواست نموده تا برای شما ارسال گردد.

بن کتاب و کارتهای بانکهای عضو شتاب پذیرفته می شود.

سفارش و خرید قطعی قبل از نمایشگاه امکان پذیر است.

جستجو وليست كتب نمايشگاه بين المللي كتاب تهران